Organizasyonunuzda, başvurularınızı bildirilerinizi süreçlerinizi profesyonel şekilde takip etmek ister misiniz?

Organizasyon yönetmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İş yükünüzün bir kısmını KT nin omuzlarına bırakın. KT, sizin adınıza profesyonel olarak süreçlerinizi takip etmenize yardımcı olur.


KT Hakkında

Osoa Yazılım ve Danışmanlık olarak geliştirdiğimiz KT programı ile kongre, eğitim ve seminerlerinizin tüm süreçlerini online ortamda takip edebilmenizi hedefledik. KT ile, kongre duyurularınızdan üyelerinizin başvurusuna, online ödeme sistemlerinden bildiri takibine kadar tüm süreçler sizin kontrolünüzdedir. Üstelik hakem heyeti, finans, yardım masası gibi farklı kullanıcı tipleri ile sorumlulukları paylaştırabilir, her kullanıcı tipine özel yetki alanları ile üye bilgilerinizin güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz.

Şu anda 100 den fazla kongre düzenleme ile test edilmiş bu ürünle sizde kongre, eğitim ve seminerlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Kısacası sorunsuz bir organizasyon için ihtiyaç duyduğunuz teknolojik alt yapıyı sunan KT ile sadece süreçleri kolaylaştırmakla kalmayıp veri güvenliğini de maksimum seviyede sağlamış olursunuz.

Osoa Yazılım ve Danışmanlık