Yönetici İşlemleri


BİLDİRİ TAKİBİ NASIL YAPILIR ?
Merhaba,

Sol Menüden [Bildiri Takibi] e tıkladığınızda Bildiri Takibi sayfası açılır. Bu sayfada Kongre Adına, Kongre konusuna, Ödeme Durumuna (Tümü/Ödeyenler/Ödemeyenler/Kongrede Ödeyecekler), Tipe ve Bildiri Durumuna (Tümü/Beklemede/Onaylılar/Red Edilenler) göre filitreleme yapabilirsiniz.


İlgili kişinin bildiri sayısı birden fazla ise, bu listede bildiri sayısı kadar kayıt gelir. Herhangi bir bildiride [Güncelle] ye tıkladığında bildiri detay sayfası açılır.


Bu sayfada, seçtiğiniz bildiri ile ilgili bütün bilgileri görebilirsiniz. Bu ekranda bildiriyi Reddedebilir, beklemeye alabilir veya onaylayabilirsiniz. Bütün bu işlemlerinizde katılımcıya bilgi e-postası gider. Bu ekranda Açıklama alanına yazdığınız metin de bu e-posta ile birlikte gönderilir.

Örnek vermek gerekir ise; bir bildirinin içeriğinde eksiklik, tutarsızlık gördüğünüzde Açıklama alanına gerekli açıklamayı yazıp [Beklemeye Al] butonuna tıklayabilirsiniz. Bu bilgi katılımcıya e-posta olarak gönderilir. Katılımcı sisteme girip ilgili bildiriyi düzeltip tekrar [Onaya Gönder] der. Bu bilgi size e-posta olarak gelir, sizde sisteme girip onay verebilir veya reddedebilirsiniz.

Ek olarak, ufak imla hatası gibi işlemlerde veya katılmcı bildiriyi yanlış konu altına girmiş ise, bu ekranda siz kendiniz de kaydı düzeltip, süreci uzatmadan onaylayabilirsiniz.

İyi Çalışmalar